We zijn heel trots op onze leerlingen van 6HWE die met hun filmpje 'Equality', dat ze zelf maakten, geselecteerd werden om op vrijdag 18 januari 2019 in het Europees Parlement in Straatsburg deel te nemen aan Euroscola.

Samen met 500 andere 17- tot 18-jarigen zullen onze 30 leerlingen van 6HWEa en 6HWEb een hele dag in internationaal gemengde ‘committees’ werken aan resoluties die in een slotzitting in het plenum besproken zullen worden in het Engels. We wensen onze leerlingen een boeiende ervaring!

Bekijk het filmpje met de Europese boodschap die onze leerlingen met Europeanen willen delen hieronder.

Meer info over onze internationale projecten vind je hier!

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=d9aTnin6Li0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2hLWq97AIeP2F4Gx-XRQbuchBy4C5ngOmXqtsS8_FoS0aLkX4MF0aOW5o

 

 

 

 

 

 

{/youtube}